تنظیم درخواست های مالی

تنظیم درخواست های مالی

تنظیم درخواست های مالی

واژه درخواست:

واژه درخواست علاوه براینکه یک واژه مقدس است؛یکی از مهمترین وکلیدی ترین قوانین رسیدن به اهداف وخواسته ها و پیمودن مسیر کمال است.بنابراین درخواست های مالی شما نیز در جدول پازل ثروت درصورتی که در راستای هماهنگی با قوانین جهان هستی  و در قالب فرکانس ها صورت بگیرد قطعا یک امر مقدس والهی است.

تنظیم درخواست های مالی

 

 

قوانین سه گانه:

قانون جذب یا ارتعاش شامل سه مرحله می باشد:

مرحله اول درخواست

مرحله دوم پاسخ

مرحله سوم دریافت

درمرحله درخواست یک سفارش یا خواسته درقالب فرکانس به جهان هستی ارسال می شود.

درمرحله دوم نشانه ای درقالب یک اتفاق و رخداد و به شکل تشویق یا تنبیه در زندگی ارسال کننده فرکانس درخواست ایجاد می شود.

درمرحله سوم بعد از مرحله ارسال درخواست و شکل گیری نشانه ها وپاسخ ها فرد ارسال کننده درخواست به هدف و خواسته خود به طور کامل و یا ناقص می رسد.

براساس این مراحل سه گانه قانون جذب می توانید کسب وکار خود را از رکود خارج  و به درآمد برسانید.

درمرحله درخواست شما باید بتوانید با تنظیم فرکانسی به درآمد عالی برسید.اگر بخواهید اصولی رفتار کنید و به موفقیت های مالی برسید با سه روش می توانید:

اول اینکه باید یاد بگیرید که چگونه درآمد زایی کنید ودرآمدتان را نیزافزایش دهید.

دوم اینکه یاد بگیرید چطور پول های خود را  در هر شرایطی حفظ کنید.

سوم اینکه یاد بگیرید چگونه و با چه فرکانسی سرمایه گذاری کنید.

زمانی که  تصمیم به حرکت می گیرید بارش نشانه ها و اتفاقات و معجزات مالی به سمت زندگی وکسب وکار شما هم شروع می شود.

 

تنطیم درخاست های مالی

دلیل اهمیت قانون درخواست :

یکی ازدلایل اساسی  و فاکتورهای بسیار مهم به دنیا آمدن ما انسان ها وجود "قانون درخواست" می باشد.قانون درخواست یکی از مهمترین قوانین جهان هستی درراستای رسیدن ما انسان ها به اهداف وخواسته هایمان وقرار گرفتن درمسیر کمال وبندگی است.برای اینکه بینهایت ثروت ونعمت  و فراوانی را جذب وتجربه و دریافت کنید باید بر قانون درخواست مسلط شوید و مهارت لازم  در زمینه شناخت  و  استفاده ازاین قانون قدرتمند را بدست آورید.خداوند ما را به این جهان مادی آورده که استعدادهای خود را درزمینه درک قانون درخواست واستفاده درست ازآن شکوفا سازیم.زمانی که بتوانید براساس قانون درخواست قطعات پازل ثروت خود را کامل  و به رشد مالی  و درآمد عالی برسید ؛ این به این معناست که شما به هدف خدا که شکوفایی استعدادهایتان هست جامه عمل پوشیده اید.درواقع یکی از دلایل مهم آفرینش ما به عنوان انسان توسط خداوند و خلق جهان مادی واجازه استفاده از بینهایت ثروت  و نعمت های موجود درجهان همین قانون درخواست می باشد.اصولا مسیرجهان هستی مسیر درخواست است. جهان هستی با درخواست های ما گسترش می یابد.بنابراین یک ذهن فقیر با باورها وفرکانس های فقیرانه و متمرکز بر کمبود نمی تواند درک درست ومناسبی از قانون درخواست داشته باشد؛چون با تمرکز برکمبودها وناخواسته ها دریافتی نیز ندارد.

 

تنطیم درخواست های مالی

 

تحقق صددرصد درخواست ها:

خداوند این جهان مادی را به شکلی و بر پایه قوانینی طراحی کرده که به تمام درخواست های ما صددرصد پاسخ می دهد. این بخش مهمی از سازوکار این جهان مادی و قوانین انکار ناپذیر آن است.به این دلیل که ما دریک جهان فرکانسی ومبتنی بر ارتعاش زندگی می کنیم؛ لذا نتیجه شکل گیری چنین سیستمی مخصوصا در موضوع درخواست، دریافت پاسخ های مناسب وهماهنگ است.طبق قوانین قرآنی وجهان هستی درخواست کردن مساوی است با دریافت و پاسخ مناسب از سوی جهان هستی.

شما می توانید با قانون درخواست درصورت مهارت یافتن در جهت ساختن باورها و فرکانس های مناسب کسب وکار خود را رونق بدهید و به درآمد برسید.

قطعا یکی از فاکتورهای مهم کارآفرینان و افراد ثروتمند و موفق این است که توانسته اند در زمینه درخواست های مالی فرکانس های خود را با قوانین جهان هستی هماهنگ کنند.

امام صادق(ع) فرمود: إِذَا دَعَوْتَ فَظُنَّ حَاجَتَكَ بِالْبَابِ. هر گاه دعا كردى،اینگونه باور کن که حاجتت درپاشنه درب خانه آماده و حاضر است.

 

تنطیم درخواست های مالی

 

پاسخ های مناسب جهان هستی:

درروایتی آمده است که امام سجاد(ع) فرمودند: «دعا یا درخواست انسان با ایمان از سه حال خارج نیست؛ یا برایش ذخیره می گردد یا در دنیا برآورده می شود یا بلایی را که می خواهد به او برسد دفع می کند.»(میزان الحکمه ، ج ۴ ،ح ۵۷۲۳)کارایی وجهت گیری درخواست هایمان را خودمان با باورها وفرکانس هایمان مشخص می کنیم.

به دلیل اینکه این جهان یک جهان صدرصد فرکانسی وارتعاشی است واز اقیانوسی از انرژی درآن جاریست. درنتیجه جهان هستی همچون یک صفحه لمسی به سرعت به درخواست های ما حساس بوده و موقع درخواست ولمس شدن بسیار حساس وسریع  پاسخ می دهد؛  اما پاسخ های جهان هستی به درخواست های ما متناسب با نوع وجنس باور وفرکانسی که ساخته و به جهان هستی ارسال کرده ایم می باشد.مثلا زمانی که یک فرکانس فقیرانه ازسوی فردی بطور پیوسته به جهان هستی ارسال شود  پاسخی متناسب با همان فرکانس که فقر است بسوی آن فرد فرستاده می شود. ودرنتیجه آن فرد با تمام تلاش هایی که دارد بازهم فقیراست  و فقر را  تجربه می کند.ازسوی دیگر زمانی که فردی فرکانس هایی از جنس فراوانی وجذب ثروت به جهان هستی ارسال کند نتیجه چنین فرکانس هایی جذب ثروت وفراوانی به سمت زندگی وکسب وکار چنین فردی می باشد.

 

تنظیم درخواست های مالی

 

فرکانس درخواست کلید کشف گنج

سازوکار قانون درخواست درجهان هستی به این شکل طراحی و تعریف شده که ما بعنوان انسان فرکانس هایی از جنس درخواست به سمت منبع ومنشاء انرژی ها و جهان هستی ارسال کنیم و واکنش این سیستم نیز پاسخ صددرصد به درخواست های ما می باشد؛ چون نتیجه این چرخه درخواست  و پاسخ  و دریافت قرار گرفتن درمسیر انرژی منبع و پیمودن مراتب کمال است.خداوند این جهان مادی و ما انسانها را خلق کرده تا براساس قانون درخواست خودش را کشف وبه جهانیان نشان دهد.

این سخن خداست که درحدیث قدسی آمده که: داود علیه السلام گفت: «یا رَبّ لِماذا خَلَقْتَ الخَلْق؟ قال: کُنْتُ کَنزا مَخفّیا فَاَحبَبْتَ اَن اُعْرَف فَخَلَقْتُ الخلَقَ لاِعرَف» یعنی: پروردگارا! برای چه مخلوقات را آفریدی؟ خدای تعالی فرمود: گنجی پنهان بودم، دوست داشتم که شناخته شوم، پس خلق را آفریدم تا مرا بشناسند.

ما به این جهان آمده ایم تا دستان خدا باشیم برای گسترش و رشد جهان هستی که هدف خداست.ما زمانی درمسیر رسالت مان قرار می گیریم که برقانون درخواست مسلط شویم.چون درخواست کردن وخواستن یک برنامه مقدس والهی است که ازسوی خدا به ما انسان ها هدیه داده شده است.وبه همین دلیل است که مسیر درخواست همان مسیر کمال بسوی خداست.درآموزه های دینی وقرآنی رد پایی بسیار قوی وروشن از موضوع درخواست مشاهده می شود.یکی از مصداق های بارز درخواست کردن درآموزه های دینی وقرآنی بحث "دعا" کردن می باشد.درتمام ادیان الهی موضوع دعا و درخواست بسیار پررنگ وکامل مطرح و عنوان شده است.اساس و بنیان همه ادیان توحیدی عبودیت و بندگی خدا است.

 همانطور که قرآن دراین مورد  می فرماید: وَ ما خَلَقْتُ الْجِنَّ وَ الْإِنْسَ إِلاَّ لِيَعْبُدُونِ (ذاریات/ 56)جن و انس را جز براى پرستش خود نيافريده‏ام. (56)

وجالب است بدانید که اساس عبودیت و بندگی نیز درخواست کردن می باشد.به این معنا که عبادت بدون درخواست و دعا نیز وجود خارجی ندارد و یک موضوع کلیشه ای بیش نیست.دلایل محکم و بسیار زیادی با استناد برآیات قرآن و قوانین جهان هستی وجود دارد که می توان با استناد برآنها قانون درخواست را اثبات نمود.این دلایل اثبات می کنند که اولا خدا مارا به این جهان مادی آورده که با درخواست هایمان وقرار گرفتن درمسیر عبودیت و بندگی خدا به گسترش جهان نیز کمک کنیم.

 

تنظیم درخواست های مالی

 

سیستم فرستنده ،گیرنده های فرکانس درخواست:

دو سیستم در ساختار قانون درخواست وجود دارد. یکی سیستم فرستنده و دیگری سیستم گیرنده.کارکرد این دو سیستم نیزشبیه سیستم های گیرنده فرستنده رادیو تلویزیونی هست  که امواج و سیگنال ها یی  ازگیرنده به سمت فرستنده ارسال و سپس به صدا و تصویر تبدیل می شود .سیستم فرستنده که تحت سیطره وحاکمیت خدا وقوانین جهان هستی می باشد ؛ وکامل ترین مراحل وساختار را جهت دریافت فرکانس های ارسالی از سوی ما را دارد. وامکان هیچ گونه پارازیتی از سمت گیرنده وجود ندارد؛ چون قوانین کامل وبی نقص اند. اما سیستم گیرنده که ما انسان ها هستیم؛ ممکن است به دلیل پارازیت درسیگنالهای ارسالی مان به جهان هستی ناقص ازآب درآید. ودرنتیجه دریافت های ناقص وبا تاخیر داشته باشیم.پس اگر درخواست های ما بعنوان گیرنده که درقالب فرکانس ارسال می شود ناقص باشد دریافت های ما نیز که درقالب نتایج واتفاقات زندگی به سمت ما جذب می شود ناقص خواهد بود.

به این معنا که ما اگر یک درخواست مالی مثلا دو برابر کردن درآمد درعرض یک سال داشته باشیم ؛ اما ذهن ناآرام ومضطرب و شاکی داشته باشیم واین عوامل همچون پارازیت مانع شکل گیری و ارسال صحیح سیگنال ها و فرکانس ها به سمت گیرنده شوند؛ درنهایت ممکن است یکی از این سه حالت در نتایج دریافتی برایمان اتفاق بیفتد. 

1. یا اصلا به هدفمان نرسیم

2. یابه شکلی ناقص به هدف مان برسیم

3.یا با تاخیر به قسمتی یا تمام هدفمان برسیم.

 

تنظیم درخواست های مالی

 

سلسله مراتب درخواست ها ودریافت ها :

ساختار قانون درخواست به شکلی طراحی شده که تفاوت های بسیار چشمگیری در سلسله مراتب درخواست ها ودریافت های افراد وجود دارد.جدولی را فرض کنید که دراین جدول افراد براساس قانون درخواست شکل متفاوتی از زندگی و دستاورد ها را درآن تجربه می کنند.مثلا درپایین ترین رده این جدول افرادی هستند که با عزت نفس و اعتماد به نفس بسیار پایین درخواست های بسیار محدود و فقیرانه ای به دلیل عدم آگاهی و هماهنگی با قوانین جهان هستی ازجمله قانون درخواست دارند و درنتیجه پی درپی زندگی فقیرانه وسراسر محدودی را تجربه می کنند.از سوی دیگر دربالا ترین رده های این جدول افرادی هستند که با عزت نفس واعتماد به نفس بسیار بالا درخواست های نامحدود و ثروتجویانه ای آنهم  به دلیل آگاهی وهماهنگی بسیار عالی است که با قوانین جهان هستی و مهمتراز همه قانون درخواست دارند ودرنتیجه زندگی ای سرشار از ثروت و فراوانی وآرامش وموفقیت را تجربه می کنند.

اکنون این ارزیابی را درمورد خود داشته باشید که از لحاظ مالی جایگاه شما دراین جدول چگونه است و وضعیت مالی شما درچه رده ای ازاین جدول قرار دارد؟

تنظیم درخواست های مالی

جنس ونوع فرکانس خواسته ها:

همانطور که دونوع انرژی مثبت ومنفی، الهی وشیطانی درجهان جاری است و انرژی های مثبت والهی برجهان حاکمیت و قدرت دارند؛ دو نوع باور وفرکانس مثبت ومنفی ،الهی وشیطانی نیز وجود دارد.چینش سیستم قوانین جهان هستی به شکلی طراحی شده که به محض اینکه فرکانسی از جنس درخواست به جهان هستی ارسال شود؛ بلافاصله پاسخی درقالب نشانه یا بصورت پاسخی کامل یا ناقص سریع یا طولانی ازسوی جهان هستی داده می شود واین یک قانون است.


تنظیم درخواست های مالی

 

در ادامه منتظر بروزرسانی ویرایش جدید این مقاله باشید .

 

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه کنید :

http://www.puzzle-servat.com

 

برای مشاهده فایل های صوتی و تصویری این مقاله به کانال تلگرامی ما  به آدرس زیر مراجعه کنید.

 

https://t.me/nikouie_puzzleservat

 

آدرس اینستاگرام  موسسه  :

https://instagram.com/_u/puzzleservat   

کانال های اجتماعیراه های ارتباطی

ایمیل: nikmovafagh@gmail.com

تلفن: 07144494780

موبایل: 09172041733-09399201650

آدرس: شیرازخیابان ملاصدرا ابتددای خیابان جمالی ساختمان پارسه طبقه4 واحد18 دفتر موسسه برتراندیشان ثروت فارس

درباره ما

موسسه برتراندیشان ثروت فارس با هدف آموزش مهارت های زندگی و ارتقاء سطح کیفی وبالا بردن استاندارد های زندگی وپیمودن مسیر موفقیت وکسب ثروت توام با آرامش اقدام به برگزاری دوره ها وکلاس های آموزشی براساس مستندات قرآنی وروانشناسی موفقیت همراه با ارائه تمرینات وراهکارهای بسیار قدرتمند وموثر با نتایج صددرصد تضمینی ارائه می گردد.. شماره تماس: 09172041733 09173006393
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه برتراندیشان ثروت فارس می باشد